رفتن به محتوای اصلی

دوره تربیت مربی عفاف و حجاب

امر به معروف و نهی از منکر
سازمان بسیج دوره دوره تربیت مربی عفاف و حجاب را برگزار می نماید.
امربه معروف و نهی از منکر

چندی قبل تفاهم نامه سه جانبه آموزش ضابطان امر به معروف و نهی از منکر میان قوه قضاییه، سازمان بسیج مستضعفین و ستاد امر به معروف و نهی از منکر طی مراسمی به امضاء رسید.

این تفاهم نامه در اجرای دستور العمل اجرایی قانون حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر همچنین هم افزایی، مشارکت و تعامل نزدیک تر در تحقق اهداف فریضه امر به معروف و نهی از منکر به امضای آیت الله صدیقی رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور، سردار غلامرضا سلیمانی فرمانده سازمان بسیج مستضعفین و دکتر اصغر جهانگیر معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه رسید.

برگزاری دوره های آموزشی ویژه ضابطان امر به معروف و نهی از منکر، نیازسنجی و تهیه متون آموزشی مورد نیاز، سطح بندی دوره های آموزشی، شناسایی و سازماندهی آموزشی ضابطان، صدور گواهی های آموزشی، انجام ارزیابی های آموزشی، سازماندهی و اعزام اساتید، صدور کارت ویژه ضابطان امر به معروف و نهی از منکر و تشکیل بانک اطلاعات، از محورهای این تفاهم نامه سه جانبه است که این مفاد براساس قانون حمایت از آمرین به معروف و ناهیان از منکر در تفاهم نامه بیان شده است.

آیت الله صدیقی در این مراسم سازمان بسیج مستضعفین را بازوی اجرایی ستاد امر به معروف و نهی از منکر دانست و گفت: این تفاهم نامه با هدف انجام کار جمعی منعقد شد چرا که کار جمعی با آسیب کمتر و نتیجه بهتری انجام می شود.

رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر، آموزش آمران به معروف و ناهیان از منکر برای احیای این دو فریضه الهی را نص قانون دانست و بیان داشت: امروز دشمن از امر به معروف و نهی از منکر هراس دارد، به همین دلیل رسانه های بیگانه عملکرد ستاد امر به معروف را مورد هجمه قرار می‌دهند.

در همین راستا دوره یدوره تربیت مربی عفاف و حجاب توسط سازمان بسیج برگزار می شود:

بسیجیان عزیز می توانند برای استفاده از مباحث این دوره از لینک ذیل استفاده نمایند

 

https://eitaa.com/hijab123456

 

 

 

 

دسته بندی